بانک اطلاعاتی صنعت چاپ و تبلیغات
بانک اطلاعاتی صنعت چاپ و تبلیغات
100 شرکت برتر هدیه تبلیغاتی ایران

100 شرکت برتر هدیه تبلیغاتی ایران

100 شرکت برتر هدیه تبلیغاتی ایران در تبلیغ یار

همیشه موفقیت ها از جمله رونق و بهبود فعالیت کسب و کارها تابع اوضاع و شرایط شان نیست بلکه محصول و نتیجه برداشت آنها از آن شرایط است و چه بسا دیده شده که حتی شرکت ها و کسب و کارهای دارای اوضاع و شرایط نامناسب با کمی هوشیاری توانسته اند برداشت بهینه ای از شرایط بکنند و در انتها موفق باشند. یکی از برداشت های بهینه از شرایط این است که وقتی کسب و کارتان اوضاع و شرایط خوبی ندارد، از آنهایی که شرایط خوبی دارندکمک بگیرید. مثلا در حوزه تبلیغات، خیلی از کسب و کارها توان پرداخت هزینه های آن را نداشته و یا اطلاع کافی از بازده بالای تبلیغات در رونق کسب و کار و توسعه برندینگ خود ندارند که با وجود این اگر تحلیل درستی از شرایط خود نداشته باشند و از پنجره های باز برداشت بهینه از شرایط سود نبرند، سقوط خواهند کرد.

یکی از این پنجره های باز برداشت بهینه از شرایط، بازوان قدرتمند سایت تبلیغ یار در حوزه تبلیغات است که بستری را برای کسب و کارها پدید آورده که به صورت رایگان تبلیغات تخصصی خود را انجام دهند و در معرض مخاطبان هدف خود بگذارند. مگر نه اینکه می گویند اگر 100 دلار داشته باشید 99 دلار آن را برای تبلیغات هزینه کنید؟! خب در اینجا توسط سایت تبلیغ یار فرصتی پیش آمده تا همه کسب و کارها از آنهایی که اوضاع و احوال خوبی در حوزه کسب و کار دارند تا آنهایی که شرایط و اوضاع خوبی ندارند از این بستر استفاده کنند. حذف هزینه های تبلیغ و بازده بالای تبلیغات با رونق بخشی به کسب و کارها، می تواند اوضاع و شرایط نامساعد آنها را به طرزی شگفت آور تغییر دهد. تا جایی که امروز 100 شرکت برتر هدیه تبلیغاتی ایران در «تبلیغ یار» فعال هستند.

یکی از این پنجره های باز برداشت بهینه از شرایط، بازوان قدرتمند سایت تبلیغ یار در حوزه تبلیغات است که بستری را برای کسب و کارها پدید آورده که به صورت رایگان تبلیغات تخصصی خود را انجام دهند و در معرض مخاطبان هدف خود بگذارند.

100 شرکت برتر هدیه تبلیغاتی ایران

هدیه تبلیغاتی چه نقش و اهمیتی در بازار تبلیغات دارد؟

هدیه همیشه اثر مثبتی بر روی مخاطب می گذارد و تاثیرش بسیار بیشتر از آن چیزی است که در ظاهر امر تصور می شود، در واقع چون هدیه نوعی محبت بی چشمداشت است، بر قلب و جان آدمها نفوذ می کند و تاثیرش چند برابر می شود و اگر این هدیه یک هدیه تبلیغاتی باشد،گویی نام و برند اعطاء کننده اش در قلب و ذهن مخاطب حک و ماندگار می شود. زیاد فرقی هم نمی کند نوع هدیه تبلیغاتی چه باشد، همین که خاص و خلاقانه باشد و یا بر اساس نیاز و سلیقه عموم مردم تولید شده باشد، یعنی مخاطبان گسترده ای خواهد داشت و ازآن استقبال خوبی می شود. با اینحال هدیه تبلیغاتی یک راه کم هزینه با برد تبلیغاتی بالاست که برای توسعه برندینگ و رونق کسب و کارها، یک راه عملیاتی زود بازده محسوب می شود و از این جهت اهمیت زیادی در بازار تبلیغات دارد.

نحوه تعامل و همکاری شرکت های هدیه تبلیغاتی با تبلیغ یار

از آنجاییکه تبلیغ یار به عنوان مرجع تخصصی بانک اطلاعات تبلیغات شناخته می شود لذا همکاری در قالب تبلیغات خواهد بود و نحوه تعامل نیز از طریق سایت تبلیغ یار و ثبت نام در آن صورت خواهد پذیرفت اما آنچه قابل تامل است اینکه تبلیغ یار مثل یک پل بی واسطه می ماند که در تعامل بین کسب و کارها با مخاطبان که از طریق سایت تبلیغ یار صورت می پذیرد هیچ گونه دخالتی ندارد. البته آنچه شایان ذکر است اینکه برای قرار گرفتن تبلیغات رایگان کسب و کارها در سایت تبلیغ یار که مثل یک دیوار نمایش تبلیغاتی پرمخاطب عمل می کند و اطلاعات و آگهی های تبلیغاتی را بر اساس نوع و شهر و سایر جزئیاتش طبقه بندی می کند، همواره کیفیت آگهی های تبلیغاتی و رعایت حداقل استانداردها بررسی می شود و آنهایی که فاقد کیفیت باشند فیلتر می شوند و اجازه انتشار در سایت را نخواهند داشت.

تبلیغ یار مثل یک پل بی واسطه می ماند که در تعامل بین کسب و کارها با مخاطبان که از طریق سایت تبلیغ یار صورت می پذیرد هیچ گونه دخالتی ندارد.

بازده تبلیغات شرکت های هدیه تبلیغاتی در تبلیغ یار

 اینکه 100 شرکت برتر هدیه تبلیغاتی ایران در سایت تبلیغ یار حضور فعال دارند و آگهی ها و اطلاعات تبلیغاتی خود را در سایت تبلیغ یار انتشار می دهند حکایت از بازده بالای تبلیغات آنها از این طریق دارد. در واقع برخی از این شرکت ها با استفاده از بستر تبلیغاتی رایگان تبلیغ یار به این جایگاه رسیده اند و برخی دیگر نیز جایگاه برتر خود را با تبلیغ یار تحکیم بخشیده اند. با اینحال تبلیغ یار با طبقه بندی اطلاعات و دسته بندی موضوعی آگهی ها که امکان رصد آنها حتی بر اساس جزئیاتشان همچون نوع یا محل آگهی و… وجود دارد، فعالیت می کند و با استفاده از سرورهای قدرتمند اختصاصی که در اختیار دارد، هر نوع سرچ در گوگل که توسط مخاطبان انجام می گیرد و به نوعی با آگهی ها و اطلاعات مندرج در سایت تبلیغ یار مرتبط باشد، در صفحات اول نتایج گوگل می آید.

100 شرکت برتر هدیه تبلیغاتی ایران

شکل گیری بانک اطلاعات تبلیغات در تبلیغ یار

یکی از قابلیت های بسیار خوب و کاربردی که در کنار خدمات تبلیغات رایگان در سایت تبلیغ یار شکل گرفته، تشکیل بانک اطلاعات تبلیغات است که به صورت سازمان یافته و مدون، اطلاعات تبلیغاتی و آگهی کسب و کارها را جزء به جزء و به صورت طبقه بندی شده همچون یک دایرة المعارف در اختیار مخاطب هدف می گذارد. ویژگی ارزشمند این بانک اطلاعات تبلیغات در این است که در زمان صرفه جویی می شود و کسب و کارها و مخاطبین هدف به راحتی همدیگر را از طریق همین بانک اطلاعات تبلیغات می یابند و سپس بدون واسطه وارد تعاملات تجاری و اقتصادی با یکدیگر می شوند.

خدمات تبلیغات تخصصی رایگان در تبلیغ یار

همه چیز از ثبت نام در سایت تبلیغ یار تا نمایش آگهی تبلیغاتی رایگان است اما با اینحال شرایط و ضوابط خاصی هم برای انتشار آگهی تبلیغاتی حکم فرماست و آن اینکه می بایست کیفیت و استانداردهای لازم را برای انتشار در سایت تبلیغ یار که توسط یک تیم تخصصی بررسی می شود را داشته باشد و جز این فیلتر شده و انتشار نمی یابد. با این وجود راهنمایی های لازم چه در سایت و چه به صورت آنلاین و تلفنی داده خواهد شد. لذا اگر هنوز جزو استفاده کنندگان از خدمات تخصصی رایگان تبلیغ یار نیستید با مراجعه به سایت www.dir.tabliqyar.com  اقدام نمایید و مقدمات رونق کسب و کار و توسعه برندیگ خود را مهیا نمایید.

10 تولید کننده برتر هدیه تبلیغاتی

عدم برقراری ارتباط دوستانه در دنیای روابط تجاری و اقتصادی قرن 21 ام که فضای خشک و ماشینی حاکم بر آن به سردی و کمرنگ تر شدنش افزوده است می تواند در بردارنده نوعی فقر اجتماعی و در نهایت ضعف در تعامل صاحبان کسب و کارها با مشتریان و مخاطبانشان گردد. برای همین همواره صاحبان کسب و کارها به دنبال راه حلی برای بهبود روابط خود با مشتریان و مخاطبانشان و برقراری نوعی ارتباط دوستانه با آنها بوده اند تا از این طریق بتوانند اعتماد و اطمینان آنها را به تولیدات و محصولات خود جلب کنند. یکی از این راه حل ها یا به قولی تاکتیک های تبلیغاتی که بیش از دو قرن است ابداع شده و برای برقراری ارتباط تجاری دوستانه با مخاطبان طراحی شده، هدیه تبلیغاتی است. جالب است بدانید که اولین هدایای تبلیغاتی دکمه های یادبود بودند که در سال 1789 در انتخابات ژورنال واشینگتن اهداء شدند.

بااینحال بسیاری از کسب و کارها اهمیت موضوع برقراری ارتباط تجاری دوستانه با مخاطبان و مشتریانشان را درک کردند و بخش مهمی از هزینه های تبلیغاتی خود را صرف این امور و تهیه هدیه تبلیغاتی کردند یا خود متولی تولید و عرضه انواع هدایای تبلیغاتی شدند و امروز از جایگاه ویژه ای در بین تولید کنندگان برتر هدیه تبلیغاتی برخوردار هستند و البته برخی نیز بدون توجه به این موضوع همچنان درجا می زنند و مشتریان و مخاطبان زیادی هم ندارند. در واقع هوشمندی و داشتن درک درست از نحوه ارتباط با مشتری همواره راه کارآمدی برای موفقیت در بازار کسب و کارها به حساب می آید. لذا همیشه فلسفه ورود به عرصه بازار تولید هدایای تبلیغاتی بر این باور استوار بوده و هست و حال ما قصد داریم تا 10 تولید کننده برتر هدیه تبلیغاتی کشور را به شما معرفی کنیم.

هدیه تبلیغاتی چیست؟

اغلب ما در زندگی روزمره مان چندباری از این هدایای تبلیغاتی اعم از تقویم دیواری و سالنامه، خودکار و قلم و… دریافت کرده ایم و تا حدودی با آنها آشنایی داریم. اما اگر بخواهیم تعریف دقیقی از هدیه تبلیغاتی ارائه دهیم می توان گفت به هر محصول و کالایی که بر روی آن کار تبلیغاتی اعم از چاپ طرح و لوگو یا پیام تبلیغاتی صورت پذیرفته باشد و به مخاطبان به صورت رایگان و به عنوان هدیه داده شود، هدیه تبلیغاتی گفته می شود.  هدیه تبلیغاتی معمولا از کالاها و محصولات پرطرفدار اعم از سالنامه، تقویم رومیزی، انواع قلم و خودکار، انواع تی شرت، انواع کلاه، انواع کیف، انواع ست های هدیه، انواع دفترچه یادداشت، انواع ساعت دیواری و رومیزی یا مچی، انواع لیوان، انواع جاسوئیچی و…که مورد استفاده روزانه و نیاز عمومی مردم است تهیه می شود.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *