بانک اطلاعاتی صنعت چاپ و تبلیغات
بانک اطلاعاتی صنعت چاپ و تبلیغات
8-هدیه-تبلیغاتی-جذاب

8 هدیه تبلیغاتی جذاب

8 هدیه تبلیغاتی جذاب و منحصر به فرد

در دنیای رو به رشد و رقابتی این روز ها، شرکت ها و کسب و کار های مختلف با تکیه بر راهکار های متنوعی به دنبال این هستند تا گوی رقابت را از رقیبان خود دزدیده و در جلب نظر مشتریان شان به بهترین شکل ممکن عمل کنند.

دنیای فروش و بازاریابی نیز در این عصر پر هیاهو تغییرات خود را داشته و جایگاه آن فرسنگ ها با چیزی که در گذشته رواج داشت، متفاوت است. اکنون دیگر این مشتریان هستند که می توانند شما را به یک برند پر فروش تبدیل کنند و تا زمانی که نتوانید به بهترین شکل آن ها را به سمت خود بکشانید، نمی توانید برای موفقیت در حرفه تان امید زیادی داشته باشید.

روش های متعددی برای موفقیت در این زمین مسابقه بین کسب و کار های مختلف در پیش گرفته می شود. این در حالی است که این روز ها استفاده از رویدادها و کمپین های تبلیغاتی پر زرق و برق حرف اول را در میان راهکار های جذب مشتری می زند.

در نتیجه شرکت های مختلف و برند های معتبر از انواع کالاهای تبلیغاتی برای جلب نظر مشتریان شان استفاده می کنند. روند استفاده از محصولات مختلف به منظور تبلیغات برند ها روز به روز در حال افزایش است. این محصولات طیف گسترده ای از کالا ها و هدایا را شامل می شوند.

هدایای-تبلیغاتی-جذاب

این محصولات هم با هدف برگزاری کمپین های تبلیغاتی و در جریان این مراسمات اعطا می شوند و هم این که منحصرا در زمان های به خصوصی چون سال جدید به مشتریان بالقوه شما داده می شوند تا بتوانند آن ها را به صورت دائمی به سمت کسب و کار شما بکشاند.

این هدایا به صورت قدرت مندی نام تجاری شما در ذهن مشتریان نگه خواهد داشت. بر اساس گزارشی که از نیویورک تایمز در خصوص تاثیر هدایای تبلیغاتی ارائه شده است، آن ها بر این باورند که بر این باورند که با دادن یک هدیه تبلیغاتی به مشتری تا میزان 17 درصد احتمال پاسخ گویی و مراجعه او را افزایش خواهید داد.

اما به طور معمول، زمانی که بحث از هدیه های تبلیغاتی به میان می آید، در ذهن اکثر ما خودکار، قلم و مواردی از این دست به عنوان هدیه تبلیغاتی آید و اکثرا به این سری از کالا ها به عنوان کالای مناسب برای تبلیغات عادت کرده ایم.

اما همان طور که گفتیم، هدف از تمامی این راهکار ها ایجاد یک تفاوت و تمایز قابل لمس بین برندهای مختلف است. شما می خواهید تا به کمک هدایای تبلیغاتی تاثیری متفاوت را روی مشتریان تان داشته باشید و قصد شما ایجاد تمایز میان کسب و کار تان با دیگر تجارت ها است.

حال اگر بتوانید این تمایز را در انتخاب هدیه مناسب برای تبلیغات تان نیز ایجاد کنید، تا چه حد می توانید قدمی به سمت متفاوت بودن بردارید. بهتر نیست تا به جای استفاده از یک سری کالاهای روتین به عنوان تبلیغات، کالایی منحصر به فرد را انتخاب کنید که موجب ایجاد تمایزی چشم گیر میان شما و رقبا شود؟

در این جا می خواهیم تا به شما ایده های مفیدی را از بهترین و متفاوت ترین محصولات تبلیغاتی ارائه دهیم که می توانید از آن ها برای افزایش محبوبیت تان میان مشتریان استفاده کنید و به خوبی در مسیر بازاریابی و تبلیغات برند تان پیش بروید. این ها ایده هایی در خصوص کالا های جذاب تبلیغاتی است که می توانید از هر کدام از آن ها برای افزایش بازده تبلیغات خود استفاده کنید.

اهمیت-هدیه-دادن

اهمیت استفاده از هدایای تبلیغاتی مدرن

خوشبختانه در حال حاضر محصولات و کالاهای تبلیغاتی گزینه های بسیار متعدد تری را برای افزایش تعامل و مشارکت نسبت به ده سال گذشته نشان می دهند. به لطف متریال و مواد جدید تر، فرایند های چاپ و افزایش ظرفیت ها و قابلیت های خودکار، دیگر شما مجبور نیستید که میان دو گزینه مقرون به صرفه بودن یا با کیفیت بودن کالا یکی را انتخاب کنید.

در حال حاضر، کالا های مختلف تبلیغاتی در حجم انبوه، مقیاس های کوچک تر و هدفمند تر تولید می شوند و در عین حال نیز با میزان هزینه هایی که برای آن در نظر گرفته می شود، تطابق دارد و می توان آن ها را حجم بالای مورد نیاز به سرعت تولید کرد.

با این حال اما، به لطف نوآوری های صورت گرفته وقت آن رسیده است تا استفاده از محصولات تبلیغاتی سنتی را کنار بگذاریم و برای جلب نظر بیش تر مشتریان و افزایش اشتیاق آن ها، از محصولاتی مدرن تر و منحصر به فرد تر استفاده کنیم.

در نتیجه در حالی که محصولات چوبی، روان نویس ها و خودنویس های جوهری و دفترچه های یادداشت در گذشته ای نه چندان دور بیش ترین کاربرد را در دنیای تبلیغات و بازاریابی داشتند و به وفور به عنوان هدایای تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گرفتند، اما امروز دیگر نمی توانند تمایز لازم را ایجاد کنند.

بازاریابان موفق این روز ها به جای این گزینه ها، آیتم های جذاب و منحصر به فردی را انتخاب می کنند که جزئی از روند روزمره زندگی افراد باشند. آن ها به دنبال جزئیاتی هستند که در یک روز همراه مشتریان باشد. این امر خصوصا در زمانی که هدف هدیه تبلیغاتی، جوانان نسل هزاره هستند، اهمیت پیدا می کند.

در نتیجه محصولاتی مدرن که در زندگی روزمره افراد مورد استفاده قرار می گیرد را انتخاب کنید تا تاثیری شگرف و متفاوت را در ذهن مشتریان بگذارید و در موجب افزایش آگاهی و اعتبار برند خود شوید. به دنبال جذاب ترین آیتم های مورد استفاده افراد باشید.

هدایای-تبلیغاتی

در ادامه برخی از این آیتم ها را به شما معرفی خواهیم کرد:

عینک های مطالعه

با افزایش سن افراد، اکثرا با کاهش دید و بینایی مواجه می شوند و این ضعیف شدن چشم ها موجب نیاز اکثر افراد به عینک های مطالعه می شود. پس می توان عینک های مطالعه را از جمله کاربردی ترین کالاهایی در نظر گرفت که هر فردی در طول روز مدام از آن استفاده می کند.

این عینک های مطالعه ای می توانند یکی از آیتم های منحصر به فرد در زمینه هدایای تبلیغاتی محسوب شوند و به شدت مورد استفاده خواهند بود. خصوصا زمانی که مخاطبان شما افراد نوجوان هستند. پس می توان فریم های عینک مطالعه را در قالب یک هدیه تبلیغاتی منحصر به فرد به مشتریان ویژه هدیه داد، در حالی که برند شما را نیز معرفی می کنند.

لوازم جانبی تلفن های همراه

تلفن های همراه از جمله لوازم ضروری و جدانشدنی زندگی این روز های مردم جهان محسوب می شود. دیگر کم تر کسی را می توان دید که از یکی از انواع تلفن های همراه، خصوصا گوشی های هوشمند همراه استفاده نکند.

در نتیجه یک ایده خوب، انتخاب اکسسوری ها و لوازم جانبی مربوط به این دستگاه های پر طرفدار است. برای مثال می توانید از کیف ها و قاب های موبایل به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده کنید. یا کابل های شارژ، هندزفری و هدفون و مواردی از این دست همه می توانند به عنوان ایده ای نو در جهت تبلیغات پر بازده در نظر گرفته شوند.

شارژر های خورشیدی تلفن همراه

فناوری سبز در همه جا گسترده است و این گستردگی کاربرد آن را نیز افزایش داده است. از طرفی دیگر یکی از دغدغه های بیش تر افراد، باتری های رو به اتمام و گوشی های همراه خاموش شده مشتریانی است که این روز ها همیشه و همه جا باید آنلاین باشند و در ارتباط.

این دسته از شارژر های خورشیدی هم به شدت سازگار با محیط زیست هستند و هم این که از لحاظ استفاده و نیاز، از کاربردی ترین محصولات برای هر فردی می باشند. در نتیجه انتخاب آن ها به عنوان هدایای تبلیغاتی می تواند یک بازی برد برد برای برند شما و مشتریانی باشد که هر روز از آن ها استفاده خواهند کرد.

شیشه ها و بطری های آب تاشو با قابلیت چندین بار استفاده

اکثر مشتریان شما خصوصا نسل جوان تر این روز ها عادت به حضور در باشگاه های ورزشی دارند. در نتیجه حضور متوالی شان در این باشگاه ها نیاز به هیدراتاسیون آن ها نیز افزایش می یابد. در نتیجه اگر در راستای این نیاز آن ها تبلیغات خود را پیش ببرید به نظر مفید می آید.

در نتیجه می تواند به عنوان هدیه تبلیغاتی، یک بطری آب تاشو و با قابلیت چندین بار استفاده را انتخاب کنید که نام برند تجاری شما را به همراه دارد. با این کار هم به نیاز مشتریان تان پاسخ داده اید و هم این که برند شما در همه جا در معرض دید قرار خواهد گرفت.

استفاده از محصولات شخصی مشتریان مانند بالم های لب

در بسیاری از مواقع صرفا براق بودن و در چشم بودن یک محصول نمی تواند آن را به بهترین گزینه برای تبلیغات تبدیل کند. در بیش تر موارد کاربردی بودن محصول و مفید بودن آن برای جلب نظر مشتریان کافی است.

در نتیجه با ارائه یک محصول و آیتم با کیفیت شخصی به مخاطبان تان، می توانید خودتان را در نقطه امن ذهن آن ها قرار دهید و در مسیر تبلیغات پر بازده خود قدمی مثبت بردارید. این محصولات شخصی خصوصا برای کسب و کار های کوچک و شخصی می تواند به عنوان هدایای تبلیغاتی کارامد مورد استفاده قرار بگیرد و گزینه خوبی باشد.

استفاده از اسپینر های کوچک تبلیغاتی

بله اسپینر، یک دستگاه کوچک سرگرم کننده که هم برای بزرگسالان و هم کودکان کالایی به شدت جذاب است. اسپینر ها برای افزایش تمرکز و تمدد اعصاب مورد استفاده قرار می گیرند و به همین دلیل نیز هر فردی در هر سنی و موقعیتی از داشتن آن ها لذت می برد.

این دستگاه های کوچک سرگرم کننده می توانند یک سرگرمی لذت بخش را ارائه دهند و در عین حال با هدیه دادن آن ها به مشتریان تان، در حالی که نام تجاری شما را به همراه دارند، یک مشارکت دائمی و ارتباطی جذاب را بین کسب و کار و مشتریان تان ایجاد نمایید.

بسته بندی های غذایی با نام تجاری مخصوص

واقعیت محضی که وجود دارد این است که مردم عاشق خوردن اند. در نتیجه یکی از بهترین ایده های ممکن در خصوص استفاده و انتخاب بهترین هدیه های تبلیغاتی، استفاده از بسته بندی های غذایی جذاب و خوشمزه با نام تجاری شما در کمپین های تبلیغاتی تان است.

در نتیجه می توانید از بسته بندی های کوچک غذایی مانند بسته بندی های حاوی شیرینی ها و فینگر فود های جذاب، در حالی که نام برند تجاری شما روی آن ها حک شده است به عنوان هدایای تبلیغاتی در نمایشگاه های تبلیغاتی و بازاریابی تان استفاده کنید و مشتریان تان را هیجان زده کنید.

استفاده از لوازم تزئینی خانگی

برخی از اکسسوری ها و لوزام دکوراسیون داخلی منازل وجود دارند که در عین زیبایی و کاربردی بودن شان، بسیار مقرون به صرفه و جذاب نیز هستند. این وسایل ساده و رنگارنگ را می توان هم در خانه و هم در محل کار مورد استفاده قرار داد تا در عین حال که زیبایی را به فضای زندگی مشتریان تان می دهید، نام برند خود را دائما رو به روی چشمان آن ها قرار دهید.

این لوازم هر چیزی می توانند باشند. از یک گلدان ساده و رنگی گرفته تا یک ساعت رومیزی، قاب عکس یا هر وسیله دیگری که می توانید با هدیه دادن آن به عنوان هدایای تبلیغاتی جایگاه ویژه ای را در زندگی روزمره مشتریان تان داشته باشید.

این موارد تنها بخشی از محصولات و کالا هایی است که می توانید به عنون هدیه تبلیغاتی در برنامه ها و کمپین های بازاریابی و تبلیغات کسب و کار تان از آن ها بهره ببرید تا به کمک آن ها به بهترین شکل ممکن نظر مشتریان را به خودتان جلب نمایید.

ایده های بسیار زیادی در زمینه تبلیغات برند ها وجود دارد که می توانید از آن ها در کار خود استفاده کنید. محصولات و کالا های جذاب و منحصر به فرد که بتوانند به خوبی شما را از رقبای کاری تان متمایز بسازند، بسیار فراوان اند. شما می توانید هر کدام از آن ها را بر اساس نوع و ماهیت کسب و کار تان و طیف مشتریانی که با آن ها سر و کار دارید، انتخاب کرده و به عنوان هدیه تبلیغاتی مورد استفاده قرار دهید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *