بانک اطلاعاتی صنعت چاپ و تبلیغات
بانک اطلاعاتی صنعت چاپ و تبلیغات

تبلیغ یار؛ همیار تبلیغات شما

تبلیغ یار یکی از متولیان عرصه تبلیغات کسب و کار است که پیشتر و از همان سال های آغازین تولدش در سال 1384 عزم را جزم کرده بود که به عنوان تخصصی ترین بانک اطلاعاتی حوزه تبلیغات شناخته شود و امروز به لطف همت مضاعف متولیانش که با تخصص و مهارت و تجربه پیونده خورده، می تواند براحتی ادعا کند که همیاری چون تبلیغ یار در عرصه تبلیغات کسب و کارها در کشور وجود ندارد؛ مجموعه تبلیغ یار با تمام توان تخصصی و تجربه ای که در اختیار دارد، خود را همیار تبلیغات شما می داند و در این راستا یعنی در معرفی و شناسایی کسب و کار شما به همگان که متعاقبا شکوفایی آن را در پی خواهد داشت از هیچ خدمتی فروگذار نخواهد کرد. در واقع اگر تبلیغات را پیامی بدانیم که به مخاطب می دهید تا فکر و نظرش را برای محصول یا خدمتی در کسب و کار خود جلب کنید، با این حساب مجموعه ما می تواند پنجره ای برای بهتر دیده شدن این پیام و سکویی برای پرتاپ کسب کار شما به سمت رونق و موفقیت باشد.

اهمیت تبلیغات از منظر تبلیغ یار

مجموعه تبلیغ یار اهمیت تبلیغات را می داند و به این نکته آگاه است که بخش اعظم موفقیت هر کسب و کاری در گرو تبلیغات است و اگر کسب و کاری به این مهم توجه نداشته باشد محکوم به شکست خواهد شد؛ حتی بهترین کسب و کارها با وجود ارائه کار و خدمات خوب، بدون توجه به تبلیغات موفق نشده اند، همینجا می توان یک مثال بارز و عینی زدکه خیلی هم در روزنامه های کشور بولد شد و آن اینکه 90 درصد تولید زعفران دنیا توسط ایران انجام می شود و کلا انحصار تولید آن در اختیار کشاورزان ایرانی است اما بهره اصلی و سودآوری آن در اختیار شرکت ها و کمپانی های اسپانیایی می باشد که با در اختیار داشتن اهرم های گسترده تبلیغاتی و متنوع خود توانسته اند این محصول بومی ایران را به نام خود! در بازارهای جهانی بشناسانند و سودهای کلانی هم به جیب بزنند. پس اگر حتی بهترین یک کسب و کاری باشید، بدون تبلیغات راه به جایی نخواهید برد. البته هر تبلیغی هم نمی تواند به کسب و کار شما جایگاه ببخشد و باعث رونق آن شود بلکه تبلیغات می بایست اصولی و توسط خبرگان این امر انجام پذیرد، تنها در این صورت است که می توان به پیشرفت امید داشت. اهمیتی که تبلیغات از منظر تبلیغ یار دارد همواره این مجموعه تبلیغاتی کارآزموده را وا می داردکه با خلق راهکارها و نیازسنجی مشتریانش، امر تبلیغات را تسهیل بخشد و به شکل و شیوه ای موثر به ثمر برساند.

نوع و شکل خدمات تبلیغ یار

قطعا تا به اینجا تقریبا متوجه شده اید که نوع فعالیت تبلیغ یار چیست و اینکه قرار است همچون همیار متبحری در خدمت تبلیغات کسب و کار شما باشد اما از شکل خدمات هیچ نگفتیم یا مختصر فقط اشاره ای کرده ایم. ما در ابتدای شکل گیری مجموعه تبلیغ یار که بر می گردد به سال 1384 فقط در حوزه چاپ و نشر فعالیت داشتیم و نوع و شکل کارمان هم فقط در همان حیطه ها بود اما به مرور زمان و با اتکا به توان و دانشی که از خود سراغ داشتیم و با اضافه کردن چاشنی پشتکار موفق شدیم امروز نوع و شکل خدمات مان را گسترش داده و بهتر از پیش جزو سرآمدان این عرصه باشیم. ادعای انجام درست و عملیاتی هر آنچه که در حوزه تبلیغات کسب و کارها می شود انجام داد، ادعای کمی نیست اما باور داریم و سابقه فعالیتمان هم نشان داده که از پسش بر آمده و بر می آییم، ما گام به گام از مشاوره تبلیغاتی گرفته تا تجویز راهکارها و نشان دادن شیوه های نوین تبلیغاتی و… در کنارتان خواهیم بود و سپس در انتها با در اختیار داشتن شبکه عظیمی از امکانات و ابزارهای تبلیغاتی متنوع راه موفق شدن را نشانتان خواهیم داد. امروزه روشها و اشکال معمول و مرسوم زیادی همچون تبلیغات چاپی، تبلیغات آنلاین، تبلیغات وسیع(broadcast) و… برای تبلیغات کسب و کار وجود دارد که نحوه اجرای آن بعضا سنتی مانده یا پیشرفت چشمگیری نداشته و فاقد خلاقیت است؛ ما همچون «ویلیام برنباخ» بر این باوریم که متفاوت نبودن در تبلیغات نوعی خودکشی است لذا متناسب با شرایط و ویژگی های خاص هر کسب و کاری و بسته به موضوع تبلیغ، مخاطب آن، نوع رسانه، درجه اثرگذاری و متدهای مورد استفاده و… نسخه های تبلیغاتی متفاوت و بروزی را در مجموعه تبلیغ یار پدید آورده ایم.

نحوه استفاده از خدمات تبلیغ یار

معمولا صاحبان اغلب کسب و کارها بخصوص آنهایی که در کسب و کارشان موفق هستند، درصدی از سود ناخالص خود را برای تبلیغات صرف می کنند، چرا که معتقدند تبلیغات هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است اما در این میان عده ای از کسب و کارهای کوچک و نوپایی هم هستند که با وجود دانستن اهمیت تبلیغات از عهده توان مالی آن یا بعضا از دسترسی به متخصصین و مشاورین تبلیغات بی بهره اند؛ مجموعه تبلیغ یار مفتخر است که به صورت کاملا رایگان و با برخورداری از کادری متخصص و مجرب در امر تبلیغات شما را یاری رساند. این یک شعار یا تعارف تبلیغاتی نیست و شما می توانید از همین حالا برای استفاده از خدمات تبلیغ یار و شروع یک کسب و کار موفق دست به کار شوید، به چیز خاصی هم نیاز ندارید فقط کافیست با ثبت نام و ثبت اطلاعات کسب و کار خود در تبلیغ یار که یک بانک اطلاعاتی تخصصی چاپ و تبلیغات به شمار می آید، همیشه در لیست موتورهای جستجوگر گوگل که آگهی های موجود در تبلیغ یار را در نتایخ خود می آورد، دیده شوید. همچنین ناگفته نماند که ما به جهت از دست ندادن کیفیت و جایگاه سایت تبلیغ یار در بین مخاطبین بیشمارش که حاصل سالها تلاش مستمر است از انتشارآگهی های غیر حرفه ای یا بعضا بی کیفیت جلوگیری کرده و بر روی تمامی آگهی های تبلیغاتی نظارت مستمر داشته و اعمال فیلتر خواهیم داشت. پس از شما مدیر یا صاحب کسب و کار دعوت می کنیم تا از تفکر فروش به شکل سنتی آن دست بردارید و با پیوستن به مجموعه تبلیغ یار و استفاده از خدمات ارزنده تبلیغاتی آن به کسب و کار خود رونق دهید.